Parkour tréninky

„Parkour, to je životní styl, umění a svoboda pohybu!“

Kroužek PARKOURU

Pravidelné kroužky parkouru jsou naší hlavní náplní a aktivitou, kterou provozujeme téměř 7 let po celé Moravě a Slezsku. Patříme tak v České republice mezi průkopníky a špičku v tomto oboru.

Líbí se ti parkour, videa, salta a myšlenka tohoto novodobého sportu a disciplíny?

V aktuální chvíli si můžeš vybrat z několika variant tréninků, dle úrovně či věku. Lekce jsou vedeny zkušenými parkouristy a trenéry s mnohaletou praxí, s důrazem na maximální kvalitu a bezpečnost.

Právě díky naší hale se můžete těšit na opravdu perfektní prostředí s dostatkem prostoru i vybavením na profesionální úrovni. Těšit se můžete také na spoustu legrace a nové přátelé!

Co obsahuje trénink parkouru?

Soustředíme se na komplexní rozvoj jedince, postupujeme dle jasně daných osnov sportovního tréninku. Pozornost směřujeme na rozvoj technik i fyzickou průpravu, která zahrnuje sílu, vytrvalost, rychlost, koordinaci a v neposlední řadě také mobilitu. Připrav se také na výzvy, osobní rozvoj, překonávání strachu a psychickou/ mentální přípravu.

Rozdělení tréninků

fsdfsdf-3

PARKOUR CHILDREN'S

Parkourový trénink pro nejmenší, to je koncept naší pohybové školky. Kroužek má za cíl zábavnou formou připravit děti na jakýkoliv budoucí sport. Naučíme se překonávat první překážky, pověnujeme se základní motorice a především si užijeme spousta legrace!

fsdfsdf-3663934

PARKOUR KID'S (6 - 9 let)

Lekce pro děti mladšího věku jsou méně náročnější a zároveň jsou stále vedeny zábavnou a herní formou. Cílem je v dětech vybudovat pozitivní vztah ke sportu a pohybu obecně. Naučíme se zvládat základní, parkourové techniky a trénovat budeme také vytrvalost, rychlost či koordinaci. Tato parkourová „přípravka“ slouží pro budoucí – náročnější fyzickou zátěž. Soustředit se budeme také na týmovou spolupráci a základní parkourové hodnoty

P1081340666

PARKOUR PUBERTY (10 - 14 let)

Kroužek parkouru pro všechny puberťáky, neboli starší děti od 10 let! Cílem tréninku je dosáhnout základní/ mírně pokročilé úrovně nejen v technické a akrobatické oblasti, ale také v oblasti síly, vytrvalosti, rychlosti, koordinace a pohyblivosti. Parkourista je schopen navazovat techniky do flow či zvládat větší a náročnější skoky. Soustředíme se také na rozvoj týmového ducha, parkourovou filosofii a myšlenky, jež se promítají do běžného života.

P1081331444-1

PARKOUR TEENAGE/ ADULTS (15 +)

Kurz PARKOUR TEENAGE ADULTS je určen pro všechny dospívající jedince i dospělé. Cílem kurzu a jednotlivých lekcí je zvládat všechny základní i pokročilé, parkourové techniky či akrobacie. Jedinec má mírně pokročilou/ pokročilou úroveň síly, vytrvalosti, rychlosti, koordinace i pohyblivosti. Jsme schopni pohybovat se v náročnějším prostředí a navazovat techniky do flow. Parkour se často stává životním stylem a plnohodnotně se jeho myšlenky a filosofie promítá do běžného, každodenního života.

fsdfsdf-36639347777

PARKOUR FAMILY

Parkour pro rodiče s dětmi, konečně! Vytvořili jsme kurz, jehož cílem je upevnit pouto mezi rodičem a dítětem, naučit se základní pohybové dovednosti zábavnou a herní formou. Lekce kladou důraz nejen na technickou oblast, ale také na mírnou, fyzickou průpravu a především pak na výzvy a společné zážitky! Nakonec zjistíte, že je parkour opravdu pro všechny, není nebezpečný a náročný, tak jak tvrdí většina a dokáže být opravdu zábavným a praktickým „společníkem“ v každodenním životě!


99

OPEN GYM

Parkour je o volnosti, proto jsme spustili také tyto otevřené, neboli volné tréninky pro všechny. Doporučujeme tuto možnost využívat jako doplněk k vedeným aktivitám. V rámci každého, volného tréninku je k dispozici trenér, který je připraven vám v případě potřeby pomoct a poradit, zároveň působí jako bezpečnostní dozor.


Vytvoř si rezervaci a přijď si k nám zatrénovat!