Kde nás najdeš?

Improve yourself academy

Mapa

Jsme první parkourová hala ve Frýdku-Místku

Jak se k nám dostat?
Přehrát video

PROSTOR PRO DOTAZY

Kontakt

LETNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

Spojení

Chtěli byste halu navštívit i mimo otevírací dobu?

Není problém!

Napište nám na níže uvedený e-mail

Nejčastější otazky

Potřebujete pomoct?

Otázky a odpovědi

Parkour je novodobá, pohybová disciplína nebo také umění pohybu či životní styl. Hlavním cílem je naučit se překonávat jakékoliv překážky, tedy fyzické i mentální, a to v jakémkoliv prostředí a za jakýchkoliv podmínek. Filosofie, myšlenky a hodnoty parkouru kladou důraz na neustále sebezdokonalování ve všech oblastech.

Veškeré informace, včetně možností se registrovat na tréninky a další aktivity najdete zde!

Ano, parkour je bezpečný, jelikož v rámci všech vedených aktivit dáváme pozor na správný, tedy bezpečný a efektivní trénink v ideálním prostředí. Všichni naši trenéři mají mnohaleté zkušenosti a parkour tedy vyučují s maximální opatrností. Ke zraněním nejčastěji dochází v případě, že trénuji sám bez dohledu podle internetových videí (nejedná-li se např. o nějaký vedený On-line kurz).
Tréninky i další aktivity jsou v rámci celé organizace pojištěny (trvalé následky, úrazy apod.).

Není, ba naopak! Snažíme se být lepší než včera. Nejsme vandalové, maximálně respektujeme prostředí a okolí, ve kterém trénink probíhá. Tuto myšlenku předáváme i dětem.

Rozhodně! Trénovat může kdokoliv, bez ohledu na věk, pohlaví nebo úroveň. V parkouru si každý najde to své.

Tréninky i další aktivity jsou vedeny zkušenými parkouristy a trenéry, většina trenérů jsou držiteli trenérských licencí a i nadále se neustále vzdělávají v oboru. Vaše děti budou zkrátka v dobrých rukou, protože je čeká trénink s těmi nejlepšími, přesvědčte se sami!

Tréninky/další aktivity probíhají většinou v tělocvičně, případně (dle počasí) i venku v přirozeném prostředí. Usilujeme o maximální vybavenost a pomůcky v daném místě, tak aby byl trénink vždy efektivní.
Trénink obecně (není-li zaměřen speciálně a výhradně na určité téma) začíná rozehřátím a rozcvičkou, následně se zaměřujeme na nácvik/ opakování technik a fyzickou oblast, závěrem pak společně relaxujeme a protahujeme se.

Pokud jde o trénink či workshop, postačí pohodlné oblečení a tenisky (dle počasí), pití či malá svačinka. V případě, že jde o aktivitu přes noc (soustředění/ tábory), tak je důležité nezapomenout také na spací a hygienické potřeby.

Parkour je především zábava, naučím se novým schopnostem a dovednostem, poznám nové přátelé a skvělou komunitu, zažiju parádní zážitky, posunu svou fyzickou úroveň a překonám své psychické hranice pohodlí. Kromě toho získám větší sebevědomí, sebe-disciplínu a naučím se novým návykům sebezdokonalování.

Na tréninku jste mezi námi vždy vítáni. První trénink je zpravidla na zkoušku zdarma, doporučujeme i rodičům, aby se na první trénink dorazili podívat. Návštěva rodičů by však neměla být pravidelná (pokud to není přímo v programu – např. Soustředění), děti to rozptyluje od tréninku, některé se pak stydí, pokud vidí dospělé, kteří je sledují a některým to může přijít líto, že kamarádovi rodič přišel a mu ne (např. tábor).

Přihlašování probíhá on-line přes registrační systém!

Platba probíhá on-line, buď převodem na bankovní účet, popřípadě hotově. e přihlásili).

U tréninků není nutno se předem omlouvat, v případě, že vaše dítě chybí ze zdravotních důvodů dlouhodobě, postačí tuto skutečnost napsat na naši „Zákaznickou podporu“ (jméno a příjmení dítěte, jaké tréninky navštěvuje, od kdy – do kdy bude chybět) – VIZ „Obchodní podmínky“, podle kterých se také následně postupuje.
Ve výše uvedeném dokumentu naleznete i storno podmínky k dalším aktivitám.

Ano, určitě můžete a rádi Vás v tom podpoříme. Postačí nám napsat na „Zákaznickou podporu“, ke které aktivitě máme doklad  (fakturu) vystavit,  kdo je odběratelem + je potřeba přiložit potvrzení o zaplacení.

V případě, že Vám chybí odpověď na dotaz, který zde není uvedený, tak nám zavolejte nebo nám napište na naši „Zákaznickou podporu“, nebo vyplňte formulář výše, rádi s Vámi vše vyřídíme!

V případě, že byste rádi měli tréninky parkouru či jiné aktivity ve svém městě, tak nám opět napište tento požadavek na „Zákaznickou podporu“ nebo vyplňte formulář výše. Váš zájem je pro nás důležitý a má rozhodující závěr!

Vytvoř si rezervaci a přijď si k nám zatrénovat!