Naše nabídka

U nás v Improve Yourself Academy nabízíme opravdu širokou paletu aktivit, tak abychom uspokojili každého návštěvníka, který k nám dorazí. Své dlouholeté zkušenosti, znalosti i dovednosti, vášeň pro věc a lásku k pohybu promítáme do všeho, co děláme. Milujeme inspirovat nejen mládež, ale i děti od útlého věku a konec konců taky dospělé. O prostor haly jsme usilovali téměř 10 let, proto si nyní opravdu užíváme každý čas, který s vámi můžeme společně strávit. Věříme, že ať už si vyberete jakoukoliv službu, budete nadšení a spokojeni. Našim cílem je z haly vytvořit skvělé, komunitní místo pro sport, rozvoj a taky zábavu. Těšíme se na vaši první návštěvu a první skok! 

Služby

KROUŽKY PARKOURU FREERUNNINGU

Pravidelné kroužky parkouru jsou naší hlavní náplní a aktivitou, kterou provozujeme téměř 7 let po celé Moravě a Slezsku. Patříme tak v České republice mezi průkopníky a špičku v tomto oboru. Líbí se ti parkour, videa, salta a myšlenka tohoto novodobého sportu a disciplíny? V aktuální chvíli si můžeš vybrat z několika variant tréninků, dle úrovně či věku. Lekce jsou vedeny zkušenými parkouristy a trenéry s mnohaletou praxí, s důrazem na maximální kvalitu a bezpečnost.

VOLNÉ TRÉNINKY

Parkour je o volnosti, proto jsme spustili také tyto otevřené, neboli volné tréninky pro všechny. Doporučujeme tuto možnost využívat jako doplněk k vedeným aktivitám. V rámci každého, volného tréninku je k dispozici trenér, který je připraven vám v případě potřeby pomoct a poradit, zároveň působí jako bezpečnostní dozor.

WORKSHOPY

Pravidelné workshopy jsou určené všem, kteří by si rádi parkour vyzkoušeli nebo hledají zajimavou zábavu a zpestření. Tyto akce mají vždy speciální zaměření a jsou vedeny tématicky. Doporučujeme je také všem aktivním sportovcům a parkouristům jako doplňkový trénink, výhodou je také možnost zaměřit se na konkrétní slabiny.

RODIČE S DĚTMI

Parkour pro rodiče s dětmi, konečně! Vytvořili jsme kurz, jehož cílem je upevnit pouto mezi rodičem a dítětem, naučit se základní pohybové dovednosti zábavnou a herní formou. Lekce kladou důraz nejen na technickou oblast, ale také na mírnou, fyzickou průpravu a především pak na výzvy a společné zážitky! Nakonec zjistíte, že je parkour opravdu pro všechny, není nebezpečný a náročný, tak jak tvrdí většina a dokáže být opravdu zábavným a praktickým „společníkem“ v každodenním životě!

DÁLKOVÁ ŠKOLA

I přestože se snažíme neustále rozšiřovat působnost našich pravidelných aktivit, ne vždy se nám to podaří. Proto nyní nabízíme možnost navštěvovat první, komplexní parkourovou halu na Moravě a ve Slezsku. Dálková škola je určena všem dětem i dospělým, jež nemohou navštěvovat pravidelné kroužky parkouru. Cílem kurzu je získat základní/ mírně pokročilé pohybové schopnosti a dovednosti. Soustředit se budeme na základní i pokročilé techniky, akrobacii, fyzickou průpravu i překonávání strachu!

PŘESPÁVAČKY

Parkourová noc v hale, tak to je naše "přespávačka", zážitková akce která je určena všem parkourovým nadšencům! Obsahem události je volný trénink, workshop nebo speciální výzvy, večerní promítání parkourových videí a také občerstvení, nechybí samozřejmě spousta legrace a příjemné přátelské atmosféry! Přáli byste si ubytování v hale? Nabízíme možnost nízkonákladové ubytování v naší hale, které můžete spojit s parádním tréninkem a časem pro svůj osobní rozvoj!

ŠKOLY, DĚTSKÉ DOMOVY, VOLNOČASOVÁ STŘEDISKA A KLUBY

Parkour je pro každého, bez ohledu na věk, pohlaví, národnost či tréninkovou úroveň. Máme opravdu bohaté zkušenosti v práci s dětmi, uspořádali jsme nespočet speciálních workshopů a programů pro základní i střední školy, nízkoprahové kluby či sociálně slabší nebo postižené děti. Přicházíme tedy se skvělým, pohybově - zážitkovým konceptem s tématem parkouru. Standardním programem je vedený trénink/ workshop profesionálními trenéry a pedagogy, zábavné i naučné hry se spoustou legrace, zajímavé výzvy a soutěže, nechybí také fyzická či psychická/ mentální průprava. Často také zapojujeme přednášku, většinou se zaměřením na osobní rozvoj. Jsme schopni také program uzpůsobit individuálním požadavkům. Budeme se těšit na vaši návštěvu u nás v hale, případně můžeme s celým týmem dorazit my!

TÁBORY

Příměstský tábor: Celodenní program, plný tréninku a zároveň pohodlí domova? To je náš 5-denní příměstský tábor! Děti se mohou těšit nejen na trénink v přirozeném prostředí, ale také na výlety a zábavné hry. Tento tábor jistě ocení i rodiče, pokud chodí do práce a děti mají zrovna prázdniny! Pobytový tábor: Trénuješ parkour pravidelně? Stal se tvým životním stylem či životní cestou? Zažij s námi to nejlepší léto! Pořádáme tábor v tom nejnádhernějším, horském prostředí Beskyd. Čeká tě zážitkový program se spoustou tréninku, technických, fyzických i psychických výzev, přednášek a mnoho dalšího. Poznáš nové přátele a posuneš se v několika oblastech!

AKCE

S celým týmem pro vás pravidelně vymýšlíme a realizujeme speciální, parkourové akce většinou pro podporu společného tréninku a zážitků. Jedná se například o JAMy, tedy setkání, Halloween, Mikuláš, noční promítání, Open party apod. Každá akce je výjimečná a nese spousta skvělého programu, budeme se na vás těšit!

SOUSTŘEDĚNÍ

Soustředění, které připravujeme pro účastníky námi vedených tréninků i širokou veřejnost pravidelně realizujeme vždy na jaro a podzim. Většinou jde o 2 dny plného tréninku, nových informací, zkušeností, zábavy a hlavně přátel!

SOUKROMÉ LEKCE

V případě, že ti vyhovuje osobní trénink, kde se trenér věnuje pouze tobě a tvým potřebám, máš nyní možnost vybrat si svého idola a domluvit si s ním jednorázovou lekci (např. k narozeninám) nebo lze také nastavit individuální, dlouhodobý plán se společně vytyčenými cíly (lepší fyzická kondice, nové techniky, překonání strachu..). Otestujeme tvé schopnosti i dovednosti a garantujeme velké pokroky!

KURZY

Kromě námi běžně vedených kroužků nabízíme také speciální, sportovní přípravu pro jiné sportovní aktivity. Parkour je komplexní disciplínou, proto pořádáme speciální kurzy na míru např. pro fotbalisty či hokejisty. Důraz je pak často kladen na fyzickou průpravu - sílu, vytrvalost, rychlost, koordinaci či mobilitu. Zaměřit se můžeme samozřejmě také na parkourové techniky a tedy základní/ pokročilejší motoriku celého těla.

NAROZENINOVÉ PÁRTY

Rádi bychom vám nabídli námi pořádanou narozeninovou oslavu v naši parkourové hale. Postaráme se o skvělý a zábavný program nejen pro oslavence, těšit se můžete na tématickou výzdobu, narozeninové přání, speciální trénink/ workshop, hry a soutěže. Nebude chybět také obsluha a občerstvení. Celý zážitek pak také zdokumentujeme, jako bonus tedy získáte fotografie a vzpomínkové video z oslavy.

TEAMBUILDING

Rádi byste vymysleli pro své zaměstnance netradiční program? Rádi pro vás připravíme na míru připravený teambuilding se zaměřením na parkour, cílem je především posílení vztahů a spolupráce mezi kolegy. Hlavním obsahem je překonávání překážek, jak těch fyzických, tak mentálních, s kterými se běžně v práci či v osobním životem potkáváme. Kromě toho se často zaměřujeme na rozvoj koordinačních či mobilizačních aspektů, technický trénink s pořádným adrenalinovým zážitkem a kopu legrace nebo třeba pořádný fyzický trénink s důrazem na rozvoj síly a vytrvalosti!

ON-LINE TRÉNINK

V případě, že jsou námi pořádané aktivity daleko od tvého bydliště, nebo raději trénuješ sám/ sama a preferuješ větší volnost, tak je tady ON-LINE TRÉNINK. Plnohodnotný tréninkový koncept, který tě bude doprovázet na cestě být zkušeným parkouristou, postačí ti pouze přístup k internetu. Součástí kurzu jsou nejen informace, ale také praktické tipy, fyzická a samozřejmě technická průprava, včetně akrobacie!

DÁRKOVÉ POUKAZY

Udělejte svým blízkým radost k jakékoliv výjimečné události dárkovým poukazem na soukromý trénink, vedenou lekci, volný vstup, narozeninovou oslavu či na jakoukoliv jinou službu či produkt, jež nabízíme!

PRONÁJEM A SPOLUPRÁCE

Nabízíme prostory parkourové haly a sportovního centra ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu.

- PARKOUR zóna (300 m2)
300 Kč/ hod.
- FREERUNNING zóna (100 m2)
250 Kč/ hod.
- GYMNASTICKÁ zóna (100 m2)
250 Kč/ hod.
- FITNESS/ WORKOUT zóna (50 m2)
250 Kč/ hod.
- TRICKING zóna (35 m2)
100 Kč/ hod.
- zóna pro moderní pohyb, jógu a další.. (35 m2)
100 Kč/ hod.
- hudební studio
300 Kč/ hod.
* Pronájem několika zón - cena po dohodě/ Pronájem celé haly -
1 000 Kč/ hod.

WORKOUT

- silový/ kondiční/ kompenzační trénink

KROUŽKY GYMNASTIKY

Připravujeme ...

JÓGA

Připravujeme...

BREAKDANCE

Připravujeme...

Vytvoř si rezervaci a přijď si k nám zatrénovat!