Improve Yourself Academy

Co je Improve Yourself Academy?

Improve Yourself Academy je komplexní parkourová hala a sportovní centrum, která bezpečně, úspěšně a zábavně klade důraz na pohyb, zdravý životní styl a osobní rozvoj. 

Kdo stojí za tímto projektem?

Za projektem stojí organizace Improve Yourself, tedy zkušení a profesionální trenéři a parkouristi, kteří již několik let rozvíjí parkour v česku prostřednictvím široké nabídky služeb. 

Čemu se v hale mohu věnovat?

Improve Yourself Academy je komplexní parkourová hala a sportovní centrum, která bezpečně, úspěšně a zábavně klade důraz na pohyb, zdravý životní styl a osobní rozvoj. 

Jaký je rozvrh či program haly?

Kromě kroužků v hale nabízíme a pravidelně pořádáme také:
 
– volné tréninky
– soukromé lekce
– workshopy (přespávačky)
– soustředění
– tábory
 
Připravujeme:
 
– Trénink rodičů s dětmi (parkourová školka)
– Dálková škola parkouru
– Kondiční tréninky pro dospívající a dospělé

Jaké aktivity u nás najdeš?

NOVINKY

SPECIÁLNÍ AKTIVITY!

PARKOUR FAMILY

Parkour pro rodiče s dětmi, konečně! Vytvořili jsme kurz, jehož cílem je upevnit pouto mezi rodičem a dítětem, naučit se základní pohybové dovednosti zábavnou a herní formou. Lekce kladou důraz nejen na technickou oblast, ale také na mírnou, fyzickou průpravu a především pak na výzvy a společné zážitky! Nakonec zjistíte, že je parkour opravdu pro všechny, není nebezpečný a náročný, tak jak tvrdí většina a dokáže být opravdu zábavným a praktickým „společníkem“ v každodenním životě!

DÁLKOVÁ ŠKOLA

I přestože se snažíme neustále rozšiřovat působnost našich pravidelných aktivit, ne vždy se nám to podaří. Proto nyní nabízíme možnost navštěvovat první, komplexní parkourovou halu na Moravě a ve Slezsku. Dálková škola je určena všem dětem i dospělým, jež nemohou navštěvovat pravidelné kroužky parkouru. Cílem kurzu je získat základní/ mírně pokročilé pohybové schopnosti a dovednosti. Soustředit se budeme na základní i pokročilé techniky, akrobacii, fyzickou průpravu i překonávání strachu!

Vedené tréninky

kvalitní zázemí

Vedené tréninky

Pravidelné tréninky jsou naší hlavní náplní a aktivitou, kterou provozujeme téměř 7 let po celé Moravě a Slezsku!

Co je obsahem tréninku?

Soustředíme se na komplexní rozvoj jedince, postupujeme dle jasně daných osnov sportovního tréninku. Pozornost směřujeme na rozvoj technik i fyzickou průpravu, která zahrnuje sílu, vytrvalost, rychlost, koordinaci a v neposlední řadě také mobilitu. Připrav se také na výzvy, osobní rozvoj, překonávání strachu a psychickou/ mentální přípravu.

Široká paleta možností!

V aktuální chvíli si můžeš vybrat z několika variant tréninků, dle úrovně či věku. Lekce jsou vedeny zkušenými parkouristy a trenéry s mnohaletou praxí, s důrazem na maximální kvalitu a bezpečnost.

Právě díky naší hale se můžete těšit na opravdu perfektní prostředí s dostatkem prostoru i vybavením na profesionální úrovni. Těšit se můžete také na spoustu legrace a nové přátelé!

Přehrát video

„Nejlepší vzdělání, které můžete dostat, je pozorovat opravdové mistry při práci.“
— Michael Jackson

Volné tréninky

Přehrát video

„Nejdůležitějším elementem je harmonie mezi tebou a překážkou; pohyb musí být elegantní. “
— Jerome Bon Aoues

bezpečnost

Volné tréninky

Parkour je svoboda pohybu!

Proč volné tréninky?

Parkour je o volnosti, proto jsme spustili také tyto otevřené, neboli volné tréninky pro všechny. Doporučujeme tuto možnost využívat jako doplněk k vedeným aktivitám. V rámci každého, volného tréninku je k dispozici trenér, který je připraven vám v případě potřeby pomoct a poradit, zároveň působí jako bezpečnostní dozor.

Worskhopy

zábava

Workshopy

Workshopy se soustředí na nejdůležitější oblasti pro správný a kvalitní rozvoj nejen v PARKOURU!

Pro koho jsou workshopy?

Jsou určeny pro všechny, ať už trénuješ pravidelně na některých z našich tréninků nebo naopak vůbec! Poznáš nové přátele nebo se potkáš s těmi staršími a trénovat budeš (na některých workshopech) na perfektních parkourových překážkách!

P1081275

„Ptej se zkušeného, a ne učeného.“
— Arabské přísloví

Tábory

Sequence 01.00_00_36_07.Still002

Našim cílem je ukázat naše umění světu a naučit lidi chápat, co je to pohyb.
— David Belle

přátelé

Tábory

Léto se bez parkourového tábora prostě neobejde.

Příměstský tábor:

Celodenní program, plný tréninku a zároveň pohodlí domova? To je náš 5-denní příměstský tábor! Děti se mohou těšit nejen na trénink v přirozeném prostředí, ale také na výlety a zábavné hry. Tento tábor jistě ocení i rodiče, pokud chodí do práce a děti mají zrovna prázdniny!

Pobytový tábor:

Trénuješ parkour pravidelně? Stal se tvým životním stylem či životní cestou? Zažij s námi to nejlepší léto! Pořádáme tábor v tom nejnádhernějším, horském prostředí Beskyd. Čeká tě zážitkový program se spoustou tréninku, technických, fyzických i psychických výzev, přednášek a mnoho dalšího. Poznáš nové přátele a posuneš se v několika oblastech!

Plánované akce

přirozený a zdravý pohyb

Plánované akce

U nás v Improve Yourself Academy nabízíme opravdu širokou paletu aktivit, tak abychom uspokojili každého návštěvníka, který k nám dorazí.

Kurzy

Kromě námi běžně vedených kroužků nabízíme také speciální, sportovní přípravu pro jiné sportovní aktivity. Parkour je komplexní disciplínou, proto pořádáme speciální kurzy

IMG_2215

„Člověk jen stálou pílí, ne naráz se učeným stane.“
— Walther

Co u nás můžete dělat

Jak se k nám dostat?

Vytvoř si rezervaci a přijď si k nám zatrénovat!